Portale internetowe


PetroEcho.pl
 – portal informacyjny, który za główny cel stawia sobie wiarygodność i szybkość informacji. Nasi dziennikarze starają się być wszędzie, gdzie coś się dzieje, wyszukują tematy ważne społecznie i reagują na problemy, zgłaszane przez mieszkańców. Portal jest w pełni multimedialny, zamieszczamy nie tylko teksty, ale i zdjęcia czy filmy.

PlockCafe.pl – pierwszy w Płocku, dynamicznie rozwijający się portal społecznościowy, który od maja 2011 ma już ponad 21,5 miliona wyświetleń! Średnia ilość wyświetleń dziennie to ok. 50-60 tysięcy odsłon. Osoby odwiedzające nas pochodzą zarówno z Płocka, jak i najbliższych okolic, a także z Włocławka, Kutna, Gostynina czy Warszawy. Co istotne,  nasi użytkownicy spędzają na portalu po kilka godzin dziennie!

PlockCafe.pl jest całkowicie zintegrowany z facebookiem, co sprawia, że nasi użytkownicy mogą:

  • publikować informacje jednocześnie na obu portalach (a także na Twitterze)
  • rozmawiać w komunikatorze ze znajomymi, którzy znajdują się na facebooku
  • czytać i pisać na tablicy facebooka, przebywając na PlockCafe.pl.

Fanpage PlockCafe.pl liczy obecnie ponad 6 500 użytkowników.

Główne działy portalu to:

  • forum, tworzone bezpośrednio przez użytkowników
  • wydarzenia, do których można zapraszać znajomych
  • gry – doskonała rozrywka dla wszystkich online
  • strony firm – podstrony o stałej domenie http://PlockCafe.pl/poleca/NazwaFirmy, z szeroko rozwiniętymi funkcjami (dodawanie informacji, wydarzeń, zdjęć, filmów, dokumentów, prowadzenie dyskusji itp.).

Plocek.plto portal ogłoszeniowy, na którym za darmo można zamieścić swoje oferty kupna, sprzedaży czy usług. Kategorie, dobrane do potrzeb klientów, ułatwiają wyszukiwanie ofert, a jasny i przejrzysty layout sprawia, że obsługa jest intuicyjna.


Zostaw swoją opinię